GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 12771284

nr 1277 1284

Vas

keramik. Signerad. Höjd: 43 cm

Kondition: nagg

Utrop:

600 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:11:44

Tilgman Keramik